Annetus

Selleks et tegite oma vabatahtlik annetus, kasutage meid rekvisiiti.

(To make a donation, use our contact informationеt teha annetus, kasutada meie kontaktandmedрara fazer uma doação, utilize o nosso informações de contato):

Название организации (name of the organization; organisatsiooni nimi; nome da organização): 
TALLINNA EVANGEELIUMI USU KRISTLASTE KOGUDUS JUMALA RIIK.
Per.N. 80326276
Счет (score; arve; projeto de lei):  EE962200221058811460
SWEDBANK, SWIFT kood/BIC: HABAEE2X
Назначение платежа (purpose of payment; makse; pagamento): Добровольное пожертвование/donation/annetus

Ohverdamine

Ainult inimene, kelle süda on isekuseta, vajab enda ohverdamist inimeste eest, keda ta ei tunne.

Hakake SMI sponsoriks, pole midagi enam ohverdavat kui nende aitamine, keda te ei tunne. Ja niisuguse abi võimaldamine – see pole lihtne, õigupoolest on see raske töö, need on tõsised kohustused, mille sponsor võtab teiste elu muutmiseks enda peale. Nimelt selles on tõeline sponsorluse tähtsus ja tähendus. Igal aastal hakkavad sponsoriteks tuhanded inimesed, kes püüavad oma ohvriande lähemasse Abikeskusesse tuua. Tohutut hulka neist ei tunne keegi, nad teevad lihtsalt oma pidevaid annetusi, hoolimata sellest oleme me näinud paljude niisuguste inimeste tunnistusi ja kuulnud jutte sellest, kuidas nad hakkasid sponsoriteks ja miks jätkavad sellega ja kas nad näevad oma ohverdamiste tulemust.

 

Multimeedia

Televisiooni, interneti, trükiste ja SMI raadio kaudu on paljudel inimestel kogu Maal juurdepääs Jumala Sõna juurde ja võimalus saada päästetud, ja see on võimalik ainult sponsorite ühise panuse tõttu, mis on üks evangelisatsiooni vorm.

 

Sotsiaaltöö

Abikeskus viib läbi rohkearvulisi aktsioone lastekodude, vähekindlustatud, elumõtte kaotanud inimeste ja kõigi nende, kes vajavad abi ja tuge abistamiseks.

 

Ruumid

Me avasime hiljuti Vaimse Abi Keskuse ruumid Eestis. Aga kogu maailmas ehitame me kiriku hooneid või rendime ruume, milles teeme kapitaalremonti, et koguduse liikmetel oleks hea ja mugav.

 

Teenindamine

Niisamuti on Abikeskuses tehnilise teenindamise osakond. See tegevus on suunatud korralikult funktsioneerimise abistamiseks kõigil maadel.

“Andke, siis antakse ka teile; hea, tuubitud ja raputatud ja kuhjaga mõõt antakse teie rüppe; sest sama mõõduga, millega teie mõõdate, mõõdetakse ka teile.”

(Luuka 6:38)